Výluka traťové koleje v úseku Jičín- Libuň

Dovolujeme si Vás informovat o opatření po dobu výluky traťové koleje v úseku Jičín – Libuň ve dnech 13. – 23.9.2021 viz. odkazy níže .
Všechny vlaky budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou dle pravidelného jízdního řádu. Odjezdy a příjezdy náhradní autobusové dopravy jsou organizovány dle pravidelného jízdního řádu.
Vlak Sp 1822 Humprecht dne 18.9.2021 bude nahrazen autobusem náhradní dopravy v úseku Sobotka až Jičín.
Železniční zastávky Jičín zastávka a Železnice se náhradní autobusovou dopravou neobsluhují. Cestující z Jičína zastávky a Železnice využijí pravidelnou linkovou autobusovou dopravu do Jičína a opačně. Cestujícím do Jičína zastávky a Železnice od Turnova bude uznána jízdenka přes Jičín.

Výluka může mít vliv na návazné přípoje a přípoje v systému IDS.

Jičín-Libuň_vývěska_53199_c