Provozovatel dráhy, Správa železnic, s. o., informuje o výluce na železniční trati 064 Mšeno – Mladá Boleslav – Lomnice nad Popelkou, která bude probíhat v úseku Mladá Boleslav město – Dolní Bousov dne 29. července 2022 od 7:00 hod. do 13:00 hod..

Účelem výluky je odstranění defektoskopických vad ve stanici Mladá Boleslav město.

Dopravce České dráhy, a. s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením:

Po dobu výluky budou vlaky Os 8507, Os 8504, Os 8509, Os 8510, Os 8513, Os 8514, Os 8515, Os 8540 a Os 8519 nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Mladá Boleslav město – Dolní Bousov a opačně.
Vlaky mohou navýšit zpoždění o 5-10 minut.
Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy:
Mladá Boleslav město
– v areálu aut. nádraží – stanoviště č. 1
Řepov – na zastávce BUS Řepov hl. sil. na křižovatce silnic I/16 a silnice do obce Řepov
Kolomuty – na silnici I/16 na zast. BUS „Plazy, u mlýna“ u křižovatky do Kolomut
Březno u Mladé Boleslavi – na silnici I/16 na zast. BUS „Židněves, k nádraží“
Dlouhá Lhota – v obci na zastávce BUS „Sukorady“
Bechov – na zastávce BUS „Dolní Bousov, Bechov“
Rohatsko – v obci na zastávce BUS „Rohatsko“
Dolní Bousov – před staniční budovou

Upozornění
Přeprava kočárků bude možná pouze do vyčerpání kapacity autobusu náhradní dopravy.

Za komplikace způsobené výlukou se předem omlouváme.

České dráhy, a. s., OŘOD Střed
Skupina územní celek II