Provoz zákaznického centra a VOS a. s. v souvislosti s nouzovým stavem

„Vzhledem k nepříznivému vývoji epidemiologické situace v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID – 19 a nouzovým stavem vyhlášeným Vládou ČR:

MĚNÍME PROVOZ ZÁKAZNICKÉHO CENTRA v sídle společnosti a také dalších provozů (provozních středisek). Nově bude pro veřejnost otevřeno pouze v pondělí 8:00 – 13:00 hod. a středu 12:00 – 17.00 hod.
V ostatní dny budeme naše služby poskytovat POUZE V BEZKONTAKTNÍM REŽIMU – tedy telefonicky, e-mailem nebo on-line.

Platby faktur za vodné a stočné lze provádět složenkou, nebo bankovním převodem na číslo účtu 1500541/0100, variabilní symbol = číslo faktury. Pouze ve výjimečných případech bude v zákaznickém centru přijímána hotovost.

Prosíme o respektování těchto opatření a o zvážení nutnosti osobní návštěvy VOS a. s.

Zároveň chceme veřejnost ubezpečit, že dodávaná pitná voda do domácností je hygienicky zabezpečená a není třeba se obávat šíření infekce pitnou vodou.“

Kontakty na www.vosjicin.cz