Vážení spoluobčané,

na webu Veřejné dopravy Královéhradeckého kraje (www.dopravakhk.cz) je pro Vás zpřístupněn návrh železničního jízdního řádu pro rok 2024, který sestavila Správa železnic na základě požadavků jednotlivých dopravců a objednatelů dopravy. Pro úplnost uvádíme, že objednatelem regionálních vlaků (osobní a spěšné vlaky) je přímo Královéhradecký kraj, objednatelem dálkových vlaků (rychlíky) je Ministerstvo dopravy.

Návrh jízdního řádu pro rok 2024 naleznete na webu v sekci Jízdní řády > Připravované změny v jízdních řádech. Přímý odkaz: Návrh železničního jízdního řádu pro rok 2024 – Doprava Královéhradeckého kraje (dopravakhk.cz)

Připomínky můžete zasílat na email mladejov@craj.cz nebo telefonicky na 493 576 116 nejpozději do 9. 7. 2023.